Drukarnia Majorczyk

Materiały produkcyjne

Pomysłów na skuteczne reklamowanie produktów istnieje mnóstwo

Pomysłów na skuteczne reklamowanie produktów istnieje mnóstwo. Ograniczanie się wyłącznie do klasycznych nośników reklamy może nie przynieść pożądanego skutku – szczególnie w trakcie wypuszczania na rynek wyrobów nowego typu lub artykułów w innej szacie graficznej. Aby nie zagubić się wśród konkurencji i zyskać zainteresowanie potencjalnych klientów, warto zadbać o atrakcyjne wizualnie materiały produkcyjne, czyli banderole, owijki, obwoluty, zawieszki czy instrukcje.

W odpowiedzi na oczekiwania klientów z różnych branż poszerzyliśmy naszą ofertę o druk materiałów produkcyjnych. Trzeba pamiętać przy tym, że pełnią kilka funkcji: uatrakcyjniają towar, zabezpieczają opakowanie, przekazują cenne informacje o marce i pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji. Za atrakcyjność wizualną produktu odpowiada wiele czynników. Warto uzupełnić zamówienie o materiały, dzięki którym firma zdobędzie uwagę potencjalnych klientów znacznie szybciej.

Drukarnia Majorczyk – materiały produkcyjne

Przygotowanie dobrej jakości materiałów warto zlecić nam – czyli profesjonalnej drukarni, w której od lat zajmujemy się realizacją zamówień obejmujących wykonanie obwolut, banderol, zawieszek oraz innych elementów składających się na identyfikację wizualną marki. Korzystamy z nowoczesnego zaplecza sprzętowego, aby zamówione druki spełniały wygórowane oczekiwania szerokiego grona klientów. Na co dzień w pełni wykorzystujemy potencjał druku cyfrowego oraz offsetowego – wybór metody zależy od nakładu, rodzaju użytego papieru czy zastosowanych uszlachetnień.

Nie wiesz, które rozwiązanie okaże się najodpowiedniejsze? Nasi specjaliści chętnie wskażą Ci optymalne rozwiązanie. Zadbamy o wysoką jakość wykonania, zgodność z projektem i terminową realizację zamówienia. Skontaktuj się z Drukarnią Majorczyk, a przygotujemy dla Ciebie:

Banderole i obwoluty

Specjalizujemy się w druku banderol
oraz owijek – materiałów chętnie wykorzystywanych w wielu branżach. Dzięki nim konsument może poznać podstawowe informacje o produkcie, zdecydowanie szybciej skojarzy go też z konkretną marką. Używane są do znakowania butelek, słoików, plastikowych opakowań na  żywność, znajdują także zastosowanie jako oznaczenia ubrań, dodatków odzieżowych czy tekstyliów.

Instrukcje

Trudno wyobrazić sobie sprzedaż sprzętu elektronicznego, AGD lub mebli do samodzielnego montażu bez dołączonej instrukcji. Chcąc sprostać wymaganiom różnych klientów, w ramach świadczonych usług przygotowujemy szczegółowe materiały produkcyjne zawierające najważniejsze informacje o towarze, w tym m.in. zasadach bezpieczeństwa, elementach składowych, sposobie montażu oraz przeznaczeniu.

Zawieszki

Dekoracja i narzędzie reklamowe w jednym? Zawieszki to materiały, które można wykorzystać na różne sposoby.
Najczęściej służą do czytelnego oznaczania produktów sprzedawanych w branży
odzieżowej czy tekstylnej. 
Wykonane są z grubszego papieru – kartonu bądź tektury – która dobrze znosi
uszkodzenia mechaniczne. 
Na tym jednak
nie kończy się ich potencjał.

Wysokiej jakości druk materiałów produkcyjnych

Złożenie zamówienia w naszej drukarni jest równoznaczne z przygotowaniem materiałów produkcyjnych od razu gotowych do użycia – po otrzymaniu banderol bądź owijek można przekazać je do dalszej dystrybucji. Wystarczy oddać realizację w nasze ręce, a my zajmiemy się resztą: przygotujemy elementy identyfikacji wizualnej, które znajdą zastosowanie w oznaczaniu poszczególnych wyrobów. Do skorzystania z tej możliwości szczególnie zachęcamy producentów napojów – to właśnie w branży spożywczej najlepiej widać potencjał tkwiący w materiałach produkcyjnych.

Skontaktuj się z nami, odpowiadamy błyskawicznie!


Lokalizacja

ul. Kawiary 54
62-200 Gniezno, Polska

Skontaktuj się

Zapoznaj się z naszymi działami i skontaktuj się z odpowiednim.

Sledź nas

Polub nas i bądź na bieżąco
z aktualnymi promocjami!