Drukarnia Majorczyk

Etykiety

Oczekiwania konsumentów zmieniają się nieustannie – a wraz z nimi ulepszeniu powinny ulegać identyfikatory marki. Dobrze przemyślany wygląd opakowania zwiększa rozpoznawalność, pozwala docierać do większej liczby odbiorców, a tym samym przyczynia się do lepszych wyników sprzedaży. Zanim to jednak nastąpi, należy stworzyć interesujący projekt opakowania. Zamiast jednak decydować się na nanoszenie grafiki i napisów bezpośrednio na produkt, lepiej postawić na etykiety reklamowe: zdecydowanie wygodniejsze i tańsze rozwiązanie, którego realizację warto powierzyć naszej drukarni!

Elementy te wyróżniają produkt na tle konkurencji oraz przyciągają wzrok konsumenta. Stanowią także istotny nośnik informacji zarówno o zawartości opakowania, jak i samej marce. Można spotkać się z nimi praktycznie wszędzie. Sklepowe półki pełne są przedmiotów w odpowiedni sposób oznaczonych i wyeksponowanych właśnie dzięki etykietom – szczególnie tych sprzedawanych w butelkach czy pojemnikach. Wykonanie jest stosunkowo niedrogie, a same materiały można dowolnie modyfikować, na przykład w przypadku zmiany identyfikacji bądź w ramach nowej kampanii reklamowej.

Profesjonalny druk etykiet

Odmian materiałów reklamowych tego typu istnieje sporo – wybór zależy głównie od funkcji, jaką mają pełnić. W naszej drukarni przygotowujemy m.in. obwoluty reklamowe, samoprzylepne oraz dwustronne – na folii lub papierze. Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do przygotowywania standardowych nalepek. Wykorzystujemy nasze doświadczenie do tworzenia oryginalnych identyfikatorów marki przy wsparciu nowoczesnych urządzeń wykrawających i introligatorskich. Pozostajemy przy tym otwarci na pomysły Klientów. W ten sposób możemy proponować wydruki indywidualnie dopasowane do produktu oraz charakteru marki – na przykład w nietypowych kształtach.

Warto pamiętać, że etykiety reklamowe, oprócz przekazu marketingowego oraz informacji o produkcie, zaopatrzone są także w kody kreskowe.
To bardzo istotne elementy, bez których nie może obejść się żaden rodzaj sprzedawanego towaru. Wielu producentów decyduje się dodatkowo na druk innych nośników informacji, jakimi są na przykład kody QR (Quick Response), które powstały z myślą o kierowaniu bezpośredniego komunikatu do konsumentów. Pamiętamy także o tych istotnych elementach, uwzględniając ich obecność podczas projektowania materiałów reklamowych, dwustronnych i samoprzylepnych.

W zależności od potrzeb, w naszej drukarni możemy przygotować materiały identyfikujące markę w postaci etykiety reklamowej, posiadającej opracowany logotyp lub uszlachetnionej. Przygotowujemy także obwoluty dwustronne oraz w nietypowych kształtach. Wybór w dużej mierze zależy od indywidualnych potrzeb Klienta. Stawiamy na wydruki w technologii cyfrowej, która pozwala nam na szybkie i precyzyjne przygotowywanie materiałów reklamowych w krótkim czasie, łącznie z wydrukiem oraz wykrojem.

Elementy te wyróżniają produkt na tle konkurencji oraz przyciągają wzrok konsumenta. Stanowią także istotny nośnik informacji zarówno o zawartości opakowania, jak i samej marce. Można spotkać się z nimi praktycznie wszędzie. Sklepowe półki pełne są przedmiotów w odpowiedni sposób oznaczonych i wyeksponowanych właśnie dzięki etykietom – szczególnie tych sprzedawanych w butelkach czy pojemnikach. Wykonanie jest stosunkowo niedrogie, a same materiały można dowolnie modyfikować, na przykład w przypadku zmiany identyfikacji bądź w ramach nowej kampanii reklamowej.

Sporą popularnością wśród naszych Klientów cieszą się etykiety na butelki – stanowią niezbędny element identyfikacji marki działającej m.in. w branży spożywczej, kosmetycznej, czy chemicznej. W przypadku materiałów tego typu bardzo istotne jest to, aby produkty wyróżniały się na tle konkurencji. Niejednokrotnie wskazujemy Klientom na fakt, że im oryginalniejsza nalepka, tym łatwiej przyciągnąć wzrok konsumenta, a tym samym znacząco wpłynąć na sprzedaż.

Stosujemy rozwiązania, dzięki którym nakładanie etykiet na butelki jest bardzo proste: druk przekazujemy w arkuszach. W przypadku oznaczania produktów sprzedawanych w butelkach warto zdecydować się na łatwe w naklejaniu materiały samoprzylepne.

W naszej drukarni zajmujemy się także projektowaniem oraz przygotowywaniem obwolut z logotypem marki. Takie rozwiązanie polecamy producentom, którzy chcą zaistnieć w wyobraźni konsumentów poprzez wyraźnie wskazanie na nazwę oraz identyfikację wizualną marki. Gwarantujemy wykonanie wysokiej jakości nadruków w technologii offsetoweja zatem w pełnym nasyceniu barw. Przygotowujemy także materiały z indywidualnie przygotowanym napisem lub logotypem.

Identyfikatory drukowane są na specjalnych papierach samoprzylepnych o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Ich stosowanie zaleca się w przypadku małych i średnich nakładów, a także nalepek o małych formacie, przy tworzeniu których bardzo istotne jest zachowanie wysokiej jakości grafiki oraz napisów. Do ich wykonania stosujemy technologię druku cyfrowego i offsetowego, aby jak najpełniej odwzorować nawet najmniejsze elementy wchodzące w skład projektu. Dzięki nim można oznaczyć produkt dowolnego typu.

Nasza oferta obejmuje najczęściej stosowane formy uszlachetniania, które nadają obwolucie więcej indywidualnego charakteru. Wysokiej jakości materiały drukujące dodatkowo chronią etykietę przed uszkodzeniami mechanicznymi i działaniem czynników zewnętrznych. Wykorzystujemy do tego nowoczesne laminatory do folii błyszczącej i matowej. Dzięki temu obwoluty pozostają czytelne, atrakcyjne dla konsumentów, a ponadto posiadają pełne nasycenie barw. Pozłacanie, laminowanie oraz uszlachetnianie proponujemy Klientom, którzy chcą spersonalizować produkt i nadać mu więcej indywidualnych cech.

Nie zapominamy o Klientach, których wyobrażenie o produkcie i jego oznaczeniu odbiega od standardowych rozwiązań. Lubimy wyzwania – chętnie przyjmiemy kolejne zamówienie tego typu. Przygotowujemy etykiety wykrawane o różnych, także bardzo nietypowych kształtach. Wykorzystujemy do tego nowoczesne urządzenia introligatorskie, dzięki którym przygotowanie materiałów reklamowych przebiega z ogromną precyzją.

Etykiety reklamowe - drukarnia Majorczyk

Zachęcamy do kontaktu Klientów, którzy chcą w sposób oryginalny i zarazem wartościowy oznaczyć swoje produkty, wyróżniając je w ten sposób spośród konkurencji. Służymy fachowym wsparciem w tym zakresie. Lata doświadczeń umożliwiają nam tworzenie estetycznie wykonanych etykiet na butelki, pojemniki oraz inne podobne opakowania. Dbamy przy tym zarówno o wysoką jakość wykonania, jak i interesującą stronę wizualną. Jeśli masz pomysł na produkt i szukasz profesjonalnej drukarni – zgłoś się do nas!

Skontaktuj się z nami, odpowiadamy błyskawicznie!


Lokalizacja

ul. Kawiary 54
62-200 Gniezno, Polska

Zadzwoń

+48 501 552 431

Sledź nas

Polub nas i bądź na bieżąco
z aktualnymi promocjami!