Drukarnia Majorczyk

Druk opakowań

Szukasz profesjonalnego druku opakowań?

Nasza drukarnia to miejsce, gdzie Twoje produkty zdobędą unikalne opakowanie! Specjalizujemy się w drukowaniu opakowań, które nie tylko chronią zawartość, ale też przyciągają wzrok klientów. Druk pudełek to nasza główna specjalizacja , dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dopasowując się do potrzeb Twojej marki.

Opakowania z tektury litej

Nasze kartoniki tekturowe są produkowane z wysokiej jakości tektury litej, której gramatura waha się w przedziale od 180 do 350 g/m2. W naszej ofercie znajduje się tektura lita bielona celulozowa, makulaturowa oraz kraftowa. Oferujemy pudełka z tektury, które mogą być łatwo dostosowane zarówno do automatycznych maszyn pakujących, jak i do ręcznych systemów pakowania. Opakowania kartonowe produkowane przez naszą drukarnię spełniają najwyższe standardy jakości, co umożliwia ich użycie nawet w bezpośrednim kontakcie z produktami spożywczymi. Nasze kartony mogą być także wyposażone w specjalną barierę ochronną przeciw tłuszczowi, co zapewnia ich długotrwały, estetyczny wygląd.

Zmieniasz layout czołowych artykułów spożywczych? Wprowadzasz na rynek nową serię kosmetyków? W tym, jak i wielu podobnych przypadkach, dobrze zastanów się nad warstwą wizualną produktu. Nawet jego wysoka jakość nie zdobędzie uznania konsumentów, jeśli nie zostanie we właściwy sposób zapakowany. Skąd to wiemy? Od lat prowadzimy profesjonalną drukarnię, w której zajmujemy się przygotowywaniem materiałów reklamowych. Orientujemy się w potrzebach konsumentów – ich oczekiwania bardzo często przekładają się na sukces marki. Tylko dobrze zaprojektowane, estetyczne i oryginalne kartonowe pudełko ma szansę przykuć uwagę odbiorcy. Takie rozwiązania proponujemy Klientom naszej drukarni.

Dlaczego tu jesteś? Ponieważ potrzebujesz opakowania, które podkreśli jakość Twojego produktu, a ściślej kartonowego pudełka o przemyślanym kształcie, w odpowiedni sposób reklamującego nie tylko znajdujący się wewnątrz przedmiot, ale także Twoją markę. W naszej drukarni przygotujemy dla Ciebie rozwiązania dostosowane do typu produktu, przyczynimy się do wypromowania marki oraz wpłyniemy na pozytywne wrażenia zakupowe konsumentów. Wszystko to za sprawą oryginalnie zaprojektowanych i dobrze wykonanych opakowań kartonowych.

Profesjonalny druk pudełek kartonowych

Każdy, kto zajmuje się sprzedażą swoich produktów, powinien zadbać o wysokiej jakości opakowania kartonowe. Ich głównym zadaniem jest zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem w trakcie transportu. Z rozwiązań tego typu korzysta obecnie wiele rożnych branż – od spożywczej po motoryzacyjną. Istotą jest to, aby zaproponować dobrze wykonane, wytrzymałe pudełka dopasowane do specyfiku danego produktu. Nieco inne technologie druku stosuje się w przypadku kartoników dla herbaty czy kawy, a inne dla zapakowania części samochodowych. Dlatego do zleceń za każdym razem podchodzimy w sposób indywidualny. Obmyślamy, jakiego rodzaju technologia zostanie użyta do wykonania pudełka, a także jakie dodatkowe cechy ma posiadać, aby w pełni zabezpieczyć znajdujące się wewnątrz przedmioty.

Drukowanie opakowań z wykorzystaniem nowoczesnych technik

Opakowania kartonowe służą nie tylko zabezpieczaniu produktów przed uszkodzeniem, ale także prowadzeniu skutecznych działań marketingowych. Istotna jest tu przede wszystkim jakość wykonania. W tym celu sięgamy po różnorodne techniki uszlachetniania stosowane w naszej introligatorni. Pozostajemy na bieżąco z aktualnymi trendami – wiemy, jakiego typu ulepszenia są pożądane przez producentów, a po jakiego rodzaju kartony chętnie sięgają sami konsumenci. Na co dzień, oprócz tak oczywistych urządzeń, jak maszyna drukująca,czy gilotyna, wykorzystujemy laminator do folii błyszczącej i matowej. Sięgamy także po różnorodne lakiery, których zadaniem jest nadać powierzchni oryginalne wykończenie.

Szeroka gama branż - Drukarnia Majorczyk

Opakowania kartonowe znajdują zastosowanie w wielu branżach. Jesteśmy w stanie przygotować produkty dla każdej z nich – od spożywczej czy kosmetycznej, po motoryzacyjną oraz chemiczną. Wiemy co zrobić, aby stały się elementem skutecznego marketingu wizualnego. Przyjrzyjmy się pokrótce każdej z nich:

Branża spożywcza

Opakowania kartonowe dla produktów spożywczych powinny spełniać restrykcyjne wymogi dotyczące trwałości i wytrzymałości. To właśnie pudełko w sporej mierze odpowiada za świeżość znajdujących się wewnątrz artykułów, chroniąc dodatkowo przed działaniem czynników zewnętrznych, które mogą wpłynąć na pogorszenie ich jakości (jak zawilgocenie czy przeterminowanie). Nie zapominamy przy tym, aby druk był atrakcyjny – ma w pełni zachęcać do kupna, a następnie konsumpcji.

Kartoniki spożywcze – zobacz więcej

Branża motoryzacyjna

Części samochodowe również wymagają odpowiedniej ochrony przed uszkodzeniem. Opakowania kartonowe nadają się do zabezpieczenia niewielkich części, który mogłyby ulec uszkodzeniu podczas transportu. Z tego względu warto postawić na solidnie wykonane pudełka ze wzmocnionego kartonu, które nie ulegną takim czynnikom, jak uszkodzenia mechaniczne, wilgoć czy nadmierne nasłonecznienie. Dobrze skonstruowane pojemniki zwiększają także nienaruszalność części motoryzacyjnych. Bardzo istotna jest przy tym dbałość o wygodne rozpakowywanie produktów: im wygodniejsze, tym większe zadowolenie odbiorców.

Branża kosmetyczna

Pudełka na kosmetyki posiadają swoją specyfikę. Powinny przyciągać wzrok, prezentować się estetycznie, a do tego chronić produkt przed uszkodzeniem. Z reguły są to przedmioty o nieskomplikowanej budowie, dopracowane pod względem wizualnym. Coraz większą popularnością cieszą się również kartoniki w stylu ekologicznym, wykonane w sposób minimalistyczny, ale w pełni odpowiadający specyfice produktu. W tym przypadku proponujemy skorzystanie z różnych metod druku oraz uszlachetniania kartonu, jak m.in. lakierowanie, tłoczenie czy laminowanie.

Branża chemiczna

To kolejna gałąź przemysłu, w ramach której często sięga się do wysokiej jakości opakowania kartonowe. Pudełka tego typu muszą być na tyle wytrzymałe, aby zabezpieczyć wnętrze przed uszkodzeniem. Jednocześnie powinny przyciągać uwagę konsumentów i odzwierciedlać charakter produktu. W przypadku branży chemicznej, podobnie jak kosmetycznej, proponujemy skorzystanie z różnych metod druku i uszlachetniania.

Branża odzieżowa

Opakowania kartonowe na ubrania powinny wyróżniać się dobrze opracowaną warstwą wizualną. Na pudełku zwykle znajduje się wydrukowana nazwa marki, ewentualnie hasło reklamowe. Jego kształt zależy od specyfiki danego produktu, dlatego zawsze staramy się najpierw dobrze poznać pomysły klienta. Nierzadko są to rozwiązania oryginalne, które mają wyróżnić markę spośród konkurencji. Typ pudełka powinien dodatkowo podkreślać prestiż produktu, szczególnie jeśli mamy do czynienia z odzieżą ekskluzywną.

Lokalizacja

ul. Kawiary 54
62-200 Gniezno, Polska

Zadzwoń

+48 501 552 431

Sledź nas

Polub nas i bądź na bieżąco
z aktualnymi promocjami!