Drukarnia Majorczyk

O naszej firmie

Jesteśmy firmą rodzinną z 40 letnią tradycją i doświadczeniem w branży poligraficznej.

Charakteryzuje nas pełne zaangażowanie, pozytywne podejście do klientów i profesjonalizm. Dbamy o wysoką jakość naszych produktów aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagającym klientom.  Po  przez ciągły rozwój oraz nieustanne podnoszenie kwalifikacji naszej kadry, gwarantujemy Państwu kompleksową  współprace. W oparciu o naszą wiedzę i umiejętności, działamy szybko i konkretnie, zapewniając pełną fachowość na poniższych etapach:

Nasze certyfikaty

ISO

Nasza drukarnia wdrożyła Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2015. Pozwala Nam to jeszcze sprawniej nadzorować cały proces produkcji, podnosić kwalifikacje pracowników oraz spełniać wymagania Klientów na wszystkich płaszczyznach współpracy.

FSC®

Jako firma, której bliskie jest odpowiedzialne zarządzanie lasami posiadamy certyfikat FSC®. Zobowiązuje Nas to do pozyskiwania papieru ze sprawdzonych źródeł, a następnie eksploatowania go zgodnie z narzuconymi wymogami.

Pytaj o certyfikowane produkty FSC®

Korzystamy z technologii:

Nowoczesny park maszynowy

Korzystamy z technologii topowych producentów takich jak Heildeberg oraz Kodak.

Najwyższej jakości maszyny i oprogramowanie są jednym z najważniejszych elementów profesjonalnie wykonanego zamówienia.

Innowacyjność

Dzięki inwestowaniu w innowacyjność i automatyzację druku jesteśmy w stanie sprostać prawie każdego postawionemu nam zadaniu.

Idealna lokacja

Nasza drukarnia znajduje się w Gnieźnie – pierwszej stolicy Polski. Bliskość drogi ekspresowej S5 oraz autostrady A2 czyni naszą drukarnię idealnym miejscem na Twoje zamówienia.

Ludzie to klucz do sukcesu

Maszyny i oprogramowanie to jeden z elementów dobrze wykonanego zamówienia ale to sztab wyszkolonych ludzi stanowi o końcowej jakości produktu. Dlatego dbamy o bezpieczeństwo pracy swoich pracowników oraz stale podnosimy ich umiejętności.

+48 501 552 431

Lokalizacja

ul. Kawiary 54
62-200 Gniezno, Polska

Zadzwoń

+48 501 552 431

Sledź nas

Polub nas i bądź na bieżąco
z aktualnymi promocjami!