Drukarnia Majorczyk

Materiały reklamowe

Żadna firma nie powinna rezygnować z drukowania oraz kolportażu materiałów reklamowych, takich jak ulotki, foldery czy broszury. Ta klasyczna forma promocji wciąż się sprawdza i ma mnóstwo zalet, jakich pozbawione są „nowocześniejsze” metody. To właśnie dzięki nim można zdobyć rozpoznawalność, dotrzeć do konkretnej grupy odbiorców oraz pozytywnie wpłynąć na swój wizerunek. Szczególnie, jeśli wydrukowane zostały z zachowaniem najwyższych standardów jakości – a zatem są nietuzinkowe, prezentują się estetycznie, a ponadto przekazują dokładnie tyle informacji, ile niezbędnych jest do wzbudzenia zainteresowania Twoją marką.

Profesjonalny druk materiałów reklamowych

Co możemy Ci zaproponować? W Drukarni Majorczyk opracujemy takie materiały reklamowe, jak ulotki, foldery, katalogi, broszury, a także teczki na dokumenty. Każdy z tych nośników przygotowujemy zgodnie z opracowanym wcześniej projektem. Do ich wykonania wykorzystamy technikę druku cyfrowego bądź offsetowego. Stosujemy także liczne uszlachetnienia, dzięki którym drukowane materiały nabierają nietuzinkowego charakteru. Warto mieć świadomość, że im ciekawiej zaprojektowane ulotki czy broszury, tym większa szansa na wyróżnienie marki spośród konkurencji.

W naszej drukarni dbamy nie tylko o estetykę, ale także szereg innych czynników, na które składa się sukces dobrej promocji. Sprawdź, czym charakteryzują się wybrane nośniki, a następnie złóż zamówienie na druk ulotek, folderów, broszur, katalogów lub teczek firmowych, dzięki którym zdobędziesz zainteresowanie potencjalnych klientów. Zdecyduj się na optymalne rozwiązanie, a my chętnie pomożemy Ci w realizacji dobrze przeprowadzonej strategii reklamowej z użyciem proponowanych materiałów. Drukarnia Majorczyk wykonuje:

Ulotki

Nie jest prawdą, że ulotki przestały być atrakcyjną formą reklamy. Wręcz przeciwnie. Dzięki nim można dotrzeć do sporej liczby potencjalnych klientów przy minimalnym nakładzie finansowym. To szczególnie ciekawa oferta dla małych lokalnych firm, które dopiero myślą o wdrażaniu konkretnych działań marketingowych. Ulotka trafi bowiem bezpośrednio do grupy docelowej. Wystarczy tylko zastanowić się nad projektem, aby stworzyć materiały reklamowe atrakcyjne pod względem wizualnym. Wydruki przygotowujemy na papierze kredowym 115 g lub 130 g. Dzięki temu zarówno tekst, jak i grafika zyskają odpowiednie nasycenie kolorów – będą przejrzyste, czytelne i atrakcyjne wizualnie.

Możesz zlecić nam wydruk ulotek jedno- i dwustronnych w wielu formatach – od A3 do A6, a także DL, w tym DL podwójne (w pionie i poziomie). W ten sposób zapewniamy Ci różnorodność w doborze materiałów reklamowych. Nie wiesz, która opcja okaże się dla Ciebie najkorzystniejsza? Skorzystaj z naszej porady. Chętnie podpowiemy Ci, która ulotka będzie odpowiednia dla zareklamowania swojej firmy.

Foldery

Jeśli ulotka to zbyt mało, polecamy przygotowanie folderu. To nieco bardziej rozbudowana forma, która obok podstawowych danych o prowadzonej działalności posiada również opis wybranego produktu bądź najważniejszej usługi. Podobnie jak pozostałe druki sprawdza się jako element promocji, przemyca jednak nieco więcej treści niż ulotka, a do tego jest bogatszy pod względem wizualnym. To właśnie atrakcyjna szata graficzna folderu sprawia, że potencjalny klient chętniej po niego sięgnie. Materiały tego typu nadają się do uszlachetniania, na przykład przy użyciu folii lub lakieru. Mogą to być foldery składane (wówczas przypominają podwójne ulotki) bądź szyte (wyglądem nawiązujące do broszur). Wybór właściwej formy warto skonsultować z nami na etapie projektowania folderu.

Broszury

Istnieją jednak sytuacje, w których folder nie jest w stanie pomieścić wszystkich informacji, na których nam zależy. W takim przypadku ciekawym wyborem, jeśli chodzi o materiały reklamowe, jest dobrze zaprojektowana broszura. To kilkunastostronicowe opracowanie, w którym zamieszcza się krótki opis firmy, zakres usług czy listę produktów. Niewielka objętościowo książeczka jest nośnikiem najważniejszych informacji o marce, które mają dotrzeć do odbiorców zainteresowanych ofertą. Ze względu na stosunkowo niskie koszty druku broszura dobrze sprawdza się jako materiał reklamowy do kolportażu. Wykonamy ją dla Ciebie na dobrej jakości papierze, aby wszystkie informacje zaprezentowane zostały w sposób przejrzysty i atrakcyjny dla odbiorcy.

Katalogi

Materiały reklamowe mogą przyjąć też znacznie bogatszą formę katalogów. Są obszerniejsze niż broszury i foldery, ponieważ poświęcone mogą zostać już nie jednemu elementowi, a wszystkim dostępnym produktom lub usługom. Wydrukowanie katalogów warto potraktować jak dodatkową inwestycję. Materiały tego typu będą prezentowane grupie odbiorców, którzy zdążyli poznać Twoją markę, ale nie wiedzą jeszcze, czego mogą od niej oczekiwać. Profesjonalnie przygotowany katalog z wysokiej jakości zdjęciami oraz atrakcyjnie zaprezentowanymi informacjami z pewnością wzbudzi zainteresowanie potencjalnych klientów. Nie bez przyczyny katalogi reklamowe należą do najchętniej wybieranych materiałów do promocji asortymentu czy świadczonych usług.
Przygotowanie wartościowego katalogu warto powierzyć profesjonalnej drukarni, takiej jak nasza. W codziennej pracy wykorzystujemy druk cyfrowy oraz offsetowy – od Ciebie zależy, który z nich wybierzesz. Proponujemy katalogi w trzech formatach: A4, A5 lub A6, w wersji szytej bądź klejonej.

Teczki

Bezpiecznie przechowuj dokumenty, jednocześnie reklamując swoją firmę wszędzie tam, gdzie się wybierasz: na spotkanie biznesowe, konferencję czy prezentację produktu. Teczki to materiały drukowane, których powierzchnię można wykorzystać do stworzenia przyciągającego wzrok komunikatu czy reklamy z wykorzystaniem logo marki. O tym, co ostatecznie znajdzie się na teczce, zdecydujesz samodzielnie. My chętnie podpowiemy Ci natomiast, jakiego typu grafikę zastosować bądź które uszlachetnienie wybrać (lakier UV, foliowanie, wykończenie błyszczące czy matowe), aby z jednej strony prezentowała się nietuzinkowo, a z drugiej pełniła swoją praktyczną funkcję. Proponujemy teczki w formacie A4 oraz A5, wykonane na kartonie 250 g, w pełnym kolorze i wraz z dodatkowym nacięciem na wizytówkę.

Materiały reklamowe - daj się poznać klientom z jak najlepszej strony

Bez względu na to, jakiego rodzaju materiały reklamowe wybierzesz, możesz mieć pewność, że okaże się to świetny wybór. Ze swoim przekazem dotrzesz wszędzie tam, gdzie zechcesz – a więc prosto w ręce potencjalnych klientów, którzy z pewnością zainteresują się profilem Twojej działalności. Aby tak się stało, powinieneś zaprezentować swoją markę z jak najciekawszej strony – na przykład za sprawą oryginalnej ulotki, praktycznej teczki, atrakcyjnego katalogu produktów bądź pozostałych drukowanych materiałów reklamowych.

Skontaktuj się z nami, odpowiadamy błyskawicznie!


Lokalizacja

ul. Kawiary 54
62-200 Gniezno, Polska

Skontaktuj się

Zapoznaj się z naszymi działami i skontaktuj się z odpowiednim.

Sledź nas

Polub nas i bądź na bieżąco
z aktualnymi promocjami!