Drukarnia Majorczyk

Instrukcje

Rozwój technologii sprawił, że większość instrukcji można samodzielnie znaleźć w sieci i mieć stały dostęp do ich wersji elektronicznej. Warto jednak pamiętać, że dołączenie czytelnej i trwałej instrukcji papierowej do sprzedawanego towaru wpływa na stopień satysfakcji klienta z dokonanego zakupu, a tym samym na wizerunek marki. Co więcej, w wielu sytuacjach wydanie tego rodzaju dokumentu do sprzedanego przedmiotu jest obowiązkiem wynikającym z przepisów prawa.

Mając to na uwadze, polecamy naszym klientom proste, zrozumiałe i jednocześnie atrakcyjne wizualnie instrukcje obsługi, które często są niezbędnym elementem procesu sprzedaży. Równie ważne jest, by były one zamieszczone na trwałym nośniku – dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości papieru można po nie sięgnąć także po dłuższym czasie. W zależności od rodzaju i stopnia skomplikowania sprzedawanego produktu mogą być koniecznie mniej lub bardziej rozbudowane dokumenty – w każdym z tych przypadków warto powierzyć ich wydruk sprawdzonej firmie. A taką jest Drukarnia Majorczyk.

Druk instrukcji obsługi na różnych papierach

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dopasowujemy sposób realizacji do danej branży i produktu. Dysponujemy wieloma rodzajami, gramaturami oraz formatami papieru, co daje nam niemal nieograniczone możliwości wydruku. A ten możemy wykonać metodą cyfrową bądź offsetową. Którą opcję wybrać? Zachęcamy do kontaktu – wspólnie wybierzemy najlepsze dla danego zlecenia papiery i metody druku.

Jednostronna ulotka, a może wielostronicowa broszura?

W przypadku nieskomplikowanych urządzeń czy sposobów montażu sprawdzą się proste instrukcje obsługi o długości nawet do maksymalnie jednej strony. Zdarza się jednak, że sprzęt posiada mnóstwo funkcji albo jego instalacja jest tak zawiła, że konieczne jest dołączenie do niego szczegółowych wskazówek i wytycznych. W każdym z tych przypadków pomocą służy nasza drukarnia – wykonujemy zarówno jednostronne ulotki, jak i broszury liczące kilkadziesiąt stron.

Instrukcje obsługi – najczęściej wybierane specyfikacje

Dla nas nie ma zlecenia nie do zrealizowania. Jesteśmy w stanie dopasować materiały oraz techniki do charakteru każdej branży i produktu. Dużą popularnością cieszy się między innymi oferowane przez nas falcowanie. Jest to składanie strony wzdłuż wyznaczonych kierunków, co pozwala na zmniejszenie arkusza papieru (metoda ta najczęściej wykorzystywana jest przy tworzeniu instrukcji, które mają się zmieścić na przykład w małych kartonikach z kremami czy lekami).

Ale to nie koniec naszych propozycji! Oferujemy również oprawy szyte drutem (zeszytowe) oraz klejone. Jeśli natomiast chodzi o kolorystykę, to nie ma w tym zakresie ograniczeń – proponujemy wydruki w jednym kolorze czarnym lub w pełnym kolorze CMYK.

Zapraszamy do kontaktu! W oparciu o Twoje potrzeby i oczekiwania zaproponujemy najdogodniejsze rozwiązanie. Szeroki wybór papierów, opraw, formatów, kolorystyki czy sposobów składania sprawia, że jesteśmy w stanie stworzyć trwałe, praktyczne, a przy tym atrakcyjne wizualnie instrukcje dla każdej branży.

Kontrola wydruku i kolorystyki w standardzie Fogra 39 dzięki Heidelberg Easy Control i Kodak Colorflow.

Skontaktuj się z nami, odpowiadamy błyskawicznie!


Lokalizacja

ul. Kawiary 54
62-200 Gniezno, Polska

Zadzwoń

+48 501 552 431

Zadzwoń

+48 696 097 776

Sledź nas

Polub nas i bądź na bieżąco
z aktualnymi promocjami!