Drukarnia Majorczyk – Druk opakowań, etykiet i innych materiałów reklamowych

Zawieszki dla branży odzieżowej

Prostym i skutecznym rozwiązaniem wspierającym sprzedaż w branży odzieżowej są zawieszki. Mogą one nie tylko zawierać informacje o cenie czy składzie produktu, ale też nazwę firmy, hasło reklamowe, a nawet podziękowanie dla klienta – dzięki temu są także doskonałym uzupełnieniem strategii marketingowej marki. W zależności od indywidualnych potrzeb i przeznaczenia mogą mieć one nieco inną formę.

Funkcje i rodzaje zawieszek dla branży odzieżowej

Najpopularniejsze są tzw. cenówki. To przywieszki, na które w pierwszej kolejności zwraca uwagę większość klientów. Znajduje się tutaj bowiem informacja o cenie produktu – bezpośrednio lub za pomocą kodu kreskowego. Często spotykane są również papierowe i kartonowe metki z logo producenta (lub sklepu), krótkim opisem składu, sposobu konserwacji czy informacją o rozmiarze. Istnieją również tzw. eurozawieszki, które dzięki umieszczeniu ich na opakowaniu, pozwalają na zawieszenie towaru na sklepowych haczykach i lepsze wyeksponowanie asortymentu.

To tylko niektóre z funkcji przywieszek do ubrań. Coraz więcej firm stawia na budowanie świadomości marki za pomocą tych niepozornych artykułów – zamieszczając na nich chociażby chwytliwe hasło reklamowe czy skierowaną do klienta wiadomość.

Zawieszki wg indywidualnych projektów

Materiały te pełnią funkcję informacyjną, reklamową, a także dekoracyjną. Ze względu na zróżnicowane potrzeby klientów możliwe jest wykonanie metek, cenówek, eurozawieszek i innych przywieszek w różnych kształtach i wymiarach z indywidualnym nadrukiem (zarówno na jednej, jak i dwóch stronach). A dla osiągnięcia jeszcze lepszego efektu końcowego warto zdecydować się na opcję uszlachetnienia. W Drukarni Majorczyk dostępne są takie metody, jak złocenie, srebrzenie oraz tłoczenie. Istnieje również możliwość ich zabezpieczenia folią.

Dodatkowo, do wyboru są różne rodzaje kartonu/papieru, tj. biały, makulaturowy i ekologiczny. W szczególności markom dbającym o środowisko naturalne polecamy skorzystanie z wydruku na ekologicznym, certyfikowanym papierze – takie metki idealnie wpiszą się w strategię komunikacyjną firm, które jako nadrzędne wartości wskazują troskę o otaczający świat.

Przeznaczenie zawieszek modowych

Cenówki, metki, eurozawieszki i inne przywieszki dedykowane branży modowej sprawdzą się do znakowania koszul, garniturów, spodni, sukienek, okryć wierzchnich, bielizny oraz innych elementów garderoby. Z powodzeniem nadają się również do wykorzystania w branży obuwniczej oraz galanteryjnej. Są one wykonane z grubszego papieru (karton lub tektura), dzięki czemu wykazują wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i na długo zachowują doskonałe właściwości – stając się praktyczną ozdobą towaru i nośnikiem cennych dla klienta informacji.

Z przyjemnością pomożemy w wyborze odpowiedniego rozwiązania dopasowanego do konkretnego produktu oraz specyfiki danej marki. W tym celu zapraszamy do kontaktu z zespołem Drukarni Majorczyk.

Zawieszki dla branży odzieżowej