Drukarnia Majorczyk – Druk opakowań, etykiet i innych materiałów reklamowych

Teczki ofertowe, czyli skuteczny sposób na reklamę

Teczka jest jednym z podstawowych narzędzi pracy w każdej firmie. To opakowanie, które służy głównie do przechowywania ważnych dokumentów. Nie bez znaczenia jest to, że praktyczna teczka może także stanowić narzędzie marketingowe. Z jednej strony ułatwia organizację pracy, a z drugiej chroni dokumenty przed uszkodzeniem i pełni funkcje reklamowe.

Teczka jako nośnik reklamy

Istotne jest to, że teczka ofertowa stanowi doskonale narzędzie marketingowe. Może zostać opatrzona logo, odpowiednia szatą graficzną i hasłem reklamowym. Wręczając taką teczkę klientom i partnerom biznesowym, wzbudzamy ich zaufanie i wskazujemy na profesjonalizm firmy. Teczka wykorzystywana jest z powodzenie do przekazywania ważnych dokumentów, materiałów promocyjnych i ofert.
Nasza drukarnia oferuje różnorodne uszlachetnienia, takie jak srebrzenie, złocenie i tłoczenie. Teczki możesz zabezpieczyć folią mat, połysk, soft touch, czy też lakierem dyspersyjnym matowym oraz błyszczącym. Zarówno małe, jak i duże nakłady realizujemy starannie, dokładnie i terminowo. Skorzystaj z druku offsetowego lub cyfrowego i ciesz się niezawodnością teczki ofertowej! Pamiętaj o tym, że nasza oferta obejmuje także ulotki, foldery, katalogi, broszury reklamowe itp.

Praktyczne teczki ofertowe

Podczas wyboru teczek ofertowych, postawić możesz na różne odmiany i wersje. Wszystko zależy od tego, jakie cele ma spełniać ten produkt. Przekazywanie niewielkiej ilości materiału wiąże się zazwyczaj z wyborem prostej teczki bez grzbietu. Grubsze arkusze z kolei wymagają teczek z grzbietem. Im większa szerokość teczki, tym więcej dokumentów tutaj zmieścisz. Druk najczęściej odbywa się w formacie A4, przy czym skorzystasz także z innych propozycji. Zachęcamy do poznania oferty naszej drukarni!