Drukarnia Majorczyk – Druk opakowań, etykiet i innych materiałów reklamowych

Pudełka do gier planszowych, karcianych

Nasza oferta obejmuje opakowania na planszówki, które są tworzone z litej tektury. W efekcie każdy opakowanie odznacza się wytrzymałością i sztywnością. To sprawia, że możesz doskonale zabezpieczyć wnętrze pudełka i zadbać o jego estetykę. Pamiętaj o tym, że pudełka do gier planszowych i karcianych są oklejane wydrukiem, który zaprojektujesz zgodnie ze swoimi wymogami. Z naszej strony zapewniamy idealne odwzorowanie kolorów, szczegółów obrazu i wysoką jakość wydruku. Bez względu na to, jakie projekt wybierzesz, możesz liczyć na profesjonalizm i estetykę.

Estetyczne i wytrzymałe pudełka do gier

W naszej drukarni realizowane są zamówienia większe i mniejsze. Bardzo chętnie podejmujemy się także bardziej skomplikowanych zleceń, które dają nam wiele satysfakcji. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w branży poligraficznej, dlatego możesz cieszyć się niezawodnymi usługami.

Jakie propozycje są godne uwagi? Skorzystać możesz z druku offsetowego, cieszącego się uznaniem na rynku. Na uznanie zasługują także uszlachetnienia takie jak złocenie, srebrzenie i tłoczenie. Aby zabezpieczyć pudelka na gry planszowe, wybierz folię mat, połysk, soft touch, lakier dyspersyjny lub błyszczący.

Solidne pudełka do gier

Nie jest tajemnicą, że osoby w każdym wieku lubią gry planszowe. Jeśli postawisz na współpracę z naszą drukarnią, stworzysz własną planszówkę i zaprojektujesz pudełko jedyne w swoim rodzaju. Tworzymy dla klientów solidne oraz trwałe opakowania, mając na uwadze Twoje oczekiwania. Potrzebujesz pudełek do gier karcianych i planszowych? To świetnie trafiłeś! Przejrzyj nasze propozycje i przekonaj się, że stworzenie wyjątkowej gry planszowej nie musi być trudne.
Spore znaczenie w tym wypadku ma odpowiednia grafika, która powinna przyciągać wzrok. Poza tym nie zapominaj o poprawnych wymiarach i wytrzymałości materiału, z jakiego stworzone jest pudełko na gry.