Drukarnia Majorczyk – Druk opakowań, etykiet i innych materiałów reklamowych

Opakowania na suplementy diety

Nasza drukarnia oferuje opakowania na suplementy diety, które są dopasowane do potrzeb każdego klienta. Jesteśmy producentem i profesjonalną drukarnią, wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom odbiorców.
Czym cechują się opakowania na suplementy diety? W projektowaniu takich opakowań istotne jest uwzględnienie wymogów prawnych. Dotyczą one informacji, które trzeba umieścić na produkcie. Na opakowaniu musi znaleźć się określenie “suplement diety” i informacja o tym, że nie można go stosować jako substytutu dla zróżnicowanej diety. Poza tym pamiętać trzeba o zawartym składzie i opisie właściwości. Nie bez znaczenia jest także informacja o dawkowaniu i ostrzeżenie przed przekroczeniem zalecanej porcji dziennej.

Usługi drukarni w zakresie opakowań na suplementy diety

Korzystając z naszej oferty, możesz liczyć na uszlachetnienia takie jak srebrzenie, złocenie i tłoczenie na wydrukach. Wiele zalet daje też zabezpieczenie za pomocą folii mat, połysku lub soft touch. Nawet najbardziej wymagający klient doceni zabezpieczenie lakierem dyspersyjnym matowym i błyszczącym. Co wybrać? Wiele zależy od tego, jakie są Twoje oczekiwania. Ze swojej strony służymy doradztwem na każdym etapie korzystania z usług.

Profesjonalna oferta

Każdy klient skorzystać może z indywidualnego nadruku, który przybiera różnorodne kształty. Interesuje Cię karton? A może papier makulaturowy lub biały? Wszystko to znajdziesz w naszej introligatorni. Ekologiczne firmy bardzo chętnie wybierają certyfikowany papier, który pozwala chronić środowisko naturalne. Zapraszamy do skorzystania z oferty!