Drukarnia Majorczyk – Druk opakowań, etykiet i innych materiałów reklamowych

Opakowania na butelki

Na decyzje zakupowe konsumentów w dużej mierze wpływa opakowanie towaru. To ono sprawia, że produkt wyróżnia się na sklepowej półce i przyciąga uwagę. Drukarnia Majorczyk proponuje bogaty wybór opakowań na butelki. Są one nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale też wykonane z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu świetnie sprawdzają się przy wielopakach.

Opakowania na butelki szklane, PET i puszki

Ofertę kierujemy do przedstawicieli branży napojów, takich jak wody, soki czy alkohole, ale nie tylko. Nasze produkty z powodzeniem sprawdzą się również w przypadku zestawów miodów i innych wyrobów w słoiczkach. Wykonane z grubszego papieru/kartonu opakowania pozwolą tworzyć wielopaki, a także ułatwią ich bezpieczny i komfortowy transport. Warto jednak pamiętać o tym, że pełnią one funkcję nie tylko praktyczną. Dzięki odpowiednio dobranym nadrukom i materiałom można nawiązać swego rodzaju relację z konsumentami i zwiększyć szansę na to, że sięgną po dany produkt. Co więcej, rozwiązania takie jak spersonalizowane opakowania na butelki, puszki czy słoiki często są wybierane także na prezent – jak widać, możliwości ich zastosowania są naprawdę spore.

Rodzaje opakowań na butelki i puszki

Dla naszych klientów możemy stworzyć zarówno proste, klasyczne, jak i niestandardowe produkty. Każde zlecenie realizujemy bowiem z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań i specyfiki towaru oraz marki. Jesteśmy w stanie wykonać opakowania w różnych kształtach i wymiarach dedykowane produktom zbiorczym (na przykład napojom w 2- lub 4-pakach) – nie stanowi dla nas problemu realizacja zamówień na produkty o nietypowych formach. Naniesiemy na nie również indywidualny nadruk, co pozwoli na pełną personalizację. Logo, nazwa firmy bądź produktu, hasło reklamowe, a może specjalna grafika? Zrealizujemy każdy projekt klientów naszej drukarni.

Do produkcji tego rodzaju materiałów wykorzystujemy wytrzymały karton/papier biały, makulaturowy, ale nie tylko. Istnieje również możliwość wyboru ekologicznego, certyfikowanego papieru. Ta ostatnia opcja idealnie wpisze się w strategię firm wspierających trend eko i promujących dbanie o środowisko.

Uszlachetnienia dla najbardziej wymagających klientów

By wyróżnić opakowania do butelek, polecamy nie tylko nadruki według własnych projektów, ale też uszlachetnienie druku zamówionych materiałów. Drukarnia Majorczyk proponuje takie metody, jak złocenie, srebrzenie oraz tłoczenie. Wykonujemy również zabezpieczenia specjalną folią. Dzięki zastosowaniu uszlachetnienia można uzyskać jeszcze bardziej interesujący efekt, a także zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Którą metodę wybrać? Zachęcamy do kontaktu – wspólnie ustalimy szczegóły zamówienia. Zanim przystąpimy do działania, z chęcią wysłuchamy, jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania względem opakowań na butelki, puszki czy słoiki. Dzięki temu będziemy w stanie zaproponować najlepszy dla Ciebie papier, metodę uszlachetnienia, formę i inne szczegóły realizacji.