Drukarnia Majorczyk – Druk opakowań, etykiet i innych materiałów reklamowych

Opakowania na bieliznę, ubrania

Opakowania na bieliznę i ubrania mogą być stworzone w dowolnym kształcie, zgodnie z życzeniem klienta. Nasza drukarnia wykona każdy rodzaj opakowania, które doskonale sprawdzi się w przypadku ubrań. Starannie dobrane opakowanie nie tylko ochroni bieliznę i odzież, lecz także wyróżni Twoje produkty na tle konkurencji.

Niezawodne opakowania

Jakie usługi znajdziesz w naszej drukarni? Możesz skorzystać z zabezpieczenia opakowań folią mat, połysk, soft touch, czy też lakierem dyspersyjnym matowym i błyszczącym. Nie bez znaczenia są także uszlachetnienia typu złocenia, tłoczenie i srebrzenie. Wszystko to sprawia, że Twoje opakowania doskonale się zaprezentują! Produkcja odbywa się zazwyczaj z tektury lub kartonu, zgodnie z preferencjami klientów. Staramy się na każdym kroku poszerzać ofertę, tak aby każdy klient był zadowolony. Pudełka nie tylko cechują się funkcjonalnością, lecz także świetnie się prezentują.

Opakowania solidne i trwałe

Wybór opakowań na bieliznę nie zawsze jest łatwy. Na szczęście skorzystasz z naszej pomocy na każdym etapie doboru pudełek. Zapewniamy specjalne uszlachetnienia i zdobienia, które oryginalnie wyglądają. Aby zachęcić klientów do zakupu dobrać możesz specjalne opakowania na odzież z okienkami, co pozwala na widoczność fragmentu produktu. Wszelkie uszlachetnienia tego typu sprawiają, że Twoje wyroby nabierają jeszcze większej wartości na rynku. Eleganckie pudełka to niezbędne akcesoria, z którego korzysta wiele firm odzieżowych.

Opakowania na bieliznę i ubrania muszą zostać dobrane po przemyśleniu kilku ważnych kwestii. Zastanów się, jakie materiały, wielkości i kształty wzbudzają Twoje zainteresowanie. Pamiętaj o tym, że w naszej drukarni znajdziesz wiele unikalnych rozwiązań!