Drukarnia Majorczyk – Druk opakowań, etykiet i innych materiałów reklamowych

Metki z dziurką – wykorzystanie w branży odzieżowej

Metki z dziurką są z pewnością nieocenione w branży odzieżowej. Dlaczego są tak chętnie stosowane? Przede wszystkim pozwalają estetycznie wyeksponować dany towar w sklepie. Poza tym pełnią funkcje reklamowe i informacyjne. Z wyglądu przypominają niewielkie wieszaki, które sprawnie umieścisz na metalowym stelażu. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz to, czego potrzebujesz!

Niezastąpione metki z dziurką

Pamiętaj o tym, że oferta naszej drukarni daje wiele możliwości. Klienci chętnie korzystają z uszlachetnień takich jak srebrzenie, złocenie i tłoczenie. Masz też możliwość wyboru zabezpieczeń w formie folii mat, połysk, soft touch, lakier dyspersyjny i błyszczący. Realizujemy zarówno małe, jak i duże nakłady. Doskonałym wyborem są cyfrowe i offsetowe wydruki, które spełnią oczekiwania nawet wymagających klientów.

Etykiety kartonowe

Odpowiednio zadrukowane metki z dziurką są określane także jako przywieszki tekturowe z otworem. Znajdują zastosowanie między innymi w handlu, zwłaszcza w odzieżowej branży. Na nich nanieść można nazwę produktu, krótkie hasło reklamowe i logo firmowe, tak aby zbudować profesjonalny wizerunek swojej marki.