Drukarnia Majorczyk – Druk opakowań, etykiet i innych materiałów reklamowych

Kim jest introligator?

W dzisiejszym świecie korzystać można z wielu możliwości technologicznych, które dotyczą druku książek. Wydawnictwa chętnie wybierają tanie i łatwe oprawy, gdzie grafika dostosowana jest do treści. Pamiętaj o tym, że do różnych książek stosuje się różne oprawy. Aktualnie cały czas cenione są albumy z wykończeniami, zdobieniami i w twardych oprawach. Cechują się ona elegancją i są niezwykle popularne. Oczywiście możesz postawić także na miękką oprawę, która jest wygodna w użytkowaniu. Z tą tematyką związana jest praca introligatora.

Introligator

Kim jest introligator? Jest to osoba, która zajmuje się oprawianiem książek. Korzysta na co dzień z wielu materiałów i technik typu tektura introligatorska. Jest to najgrubszy materiał papierniczy, który powstaje poprzez sklejenie kilku warstw masy papierniczej. Stanowi on bazę w twardych oprawach. Plusem jest to, że tekturę można przycinać, zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.

Profesjonalna oprawa książek

W naszej drukarni znajdziesz różnorodne usługi wysokiej jakości, które są tworzone z pasją i doświadczeniem. Możesz liczyć na wydruki dokładne i niezawodne, wpisujące się w aktualne trendy. Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś wybierz naszą firmę! Dzięki temu uzyskasz pewność, że korzystasz z propozycji nowoczesnych, atrakcyjnych cenowo i wytrzymałych. Jeszcze nigdy wydruki nie były tworzone tak sprawnie i szybko. Z nami przekonasz się, jak zadbać o wyjątkowe druki doskonałej jakości.